TRAFİK KAZASI

18.08.2023 tarihinde, saat 17.30 sıralarında, Gazimağusa’da Zorbalar Sokak üzerinde Ayşegül AĞCABAY (K-38), yönetimindeki GN 143 plakalı salon araç ile batı istikametine doğru seyrettiğisırada İsmet İnönü Bulvarı yol kavşağına geldiğinde, dikkatsizce İsmet İnönü Bulvarına giriş yaparak sağa dönüş yapması sonucu, o esnada Macro Market önlerinde yaya olarak yolu geçmekte olan Forough SALJUGHI(K-64)’ye çarpmıştır.

Kaza sonucu yaralanan yaya Forough SALJUGHI,kaldırıldığı Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde yapılan tedavisinin ardından Cerrahi Serviste müşahede altına alınmıştır. Araç sürücüsü Ayşegül AĞCABAY tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

DÜKKAN AÇMA VE HIRSIZLIK

18.08.2023 tarihinde, saat 02:50 sıralarında, Gazimağusa’da, faaliyet gösteren Sonatlı Market’in kapısı açılarak içeriye girilmiş ve marketin para kasası içerisinde muhafaza edilen toplam 15.000 TL nakit para çalınmıştır.

Olayın Polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada, meselede zanlı olarak görülen T.Ö.(E-19),M.A.(E-27) ve O.Y.(E-16) tutuklanmıştır. Soruşturma devam etmektedir.

KAYIP ŞAHIS

Özel, KKTC'de gazetecilerin sorularını yanıtladı Özel, KKTC'de gazetecilerin sorularını yanıtladı

15.08.2023 tarihinde, saat 21:30 sıralarında, Girne’de sakin Kenan İŞSEVEN(E-62)’in, ikametgahına geri dönmediği ve kendisinden haber alınmadığı polise bildirilmiştir. Bahse konu şahıs aranmakta olup, soruşturma devam etmektedir.

Editör: Haber Merkezi