banner118

K-Pet Futbol Ligleri’nde toplu sonuçlar

K-Pet Birinci Futbol Lig’de dördüncü hafta bugün yapılan karşılaşmalarla tamamlanırken Süper Lig’de hafta, yarın oynanacak tek maçla geride kalacak.

15 Ekim 2017 Pazar 19:18
495 Okunma
K-Pet Futbol Ligleri’nde toplu sonuçlar

K-Pet Süper Lig
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
13.10.2017
18:30
LEFKOŞA ATATÜRK STADI YENİCAMİ AK 4 - 1 
Detaylar 
LEFKE TSK (H) FEHİM DAYI
(Y) HAKAN GÖK
(Y) FERHAT TUNA
(D) EMRE ÖZTAŞLI
14.10.2017
15:30
ÜNER BERKALP STADYUMU BİNATLI YSK 2 - 2 
Detaylar 
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK (H) MEHMET MALEK
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
14.10.2017
15:30
LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI GENÇLİK GÜCÜ TSK 1 - 1 
Detaylar 
MAĞUSA TÜRK GÜCÜ (H) KEREM ERAN
(Y) ZEKAİ TÖRE
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) TURGAY MİSK
14.10.2017
15:30
OZANKÖY MUSTAFA ÖZKAYIM STADI OZANKÖY SK 1 - 1 
Detaylar 
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK (H) TİMUR ERCAN BODİ
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) NECMİ BULUT
(D) İHSAN PAYAS
15.10.2017
15:30
YENİ BOĞAZİÇİ OSMAN E. MEHMET STADI YENİ BOĞAZİÇİ DSK 3 - 1 
Detaylar 
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK (H) MEHMET SEZENER
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) EMİNE YARKIN
(D) EVREN KARADEMİR
15.10.2017
15:30
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI YALOVA SK
Detaylar
GAÜ ÇETİNKAYA TSK (H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) MEHMET TARIM
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER
15.10.2017
15:30
CİHANGİR STADI CİHANGİR GSK 4 - 1 
Detaylar 
BAF ÜLKÜ YURDU (H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) ÖMER DOĞRU
(D) OSMAN KÜÇÜK
16.10.2017
18:30
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI TÜRK OCAĞI LİMASOL
Detaylar
L. GENÇLER BİRLİĞİ SK (H) ALİ ÖZER
(Y) OZAN KEL
(Y) HAKAN ÜNAL
(D) HÜSEYİN ÖZKAN



K-Pet 1.Lig
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
14.10.2017
15:30
GÖNYELİ STADI (SENTETİK) GÖNYELİ SK 3 - 0 
Detaylar 
DOĞANCI SK (H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) KAAN KODAY
(D) SERHAN ŞİMŞEK
14.10.2017
15:30
GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADI DUMLUPINAR TSK 4 - 1 
Detaylar 
DEĞİRMENLİK SK (H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) EREN ERDOĞAN
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) OSMAN ÖZPAŞA
14.10.2017
15:30
MARAŞ STADI (SENTETİK) MARAŞ GSK 5 - 2 
Detaylar 
GİRNE HALK EVİ (H) OSMAN KÜÇÜK
(Y) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) ALİ ORÇAN
(D) ALİ ÖZER
14.10.2017
15:30
YENİ BOĞAZİÇİ OSMAN E. MEHMET STADI AKOVA VUDA T.Ç.B. 2 - 3 
Detaylar 
HAMİTKÖY ŞHSK (H) SERDAR BİLGİMER
(Y) MERT ERCAN BULUT
(Y) MEHMET ÖZKAN
(D) MEHMET SEZENER
15.10.2017
15:30
ÇANAKKALE MUHARREM DÖVEÇ STADI ÇANAKKALE TSK
Detaylar
ESENTEPE KKSK (H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) CEMAL SARI
(D) FEHİM DAYI
15.10.2017
15:30
GÖÇMENKÖY STADI GÖÇMENKÖY İYSK 1 - 0 
Detaylar 
KAYA MEHMETÇİK TÇB (H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(Y) OLGUN CANİK
(D) SERDAR BİLGİMER
15.10.2017
15:30
GÖRNEÇ ÜÇ ŞEHİTLER STADI (SENTETİK) GÖRNEÇ KSK 1 - 0 
Detaylar 
BOSTANCI BAĞCIL SK (H) TURGAY MİSK
(Y) ALİ AKÇINAR
(Y) LATİF ERİŞMEN
(D) TİMUR ERCAN BODİ
15.10.2017
15:30
LAPTA ŞHT. ŞEVKET KADİR STADI LAPTA TBSK
Detaylar
MORMENEKŞE GB (H) İHSAN PAYAS
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) KEREM ERAN



U21 Süper Lig
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
14.10.2017
13:00
GÜZELYURT BİNATLI ANT. SAHASI BİNATLI YSK 2 - 2 
Detaylar 
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK (H) ABDULLAH GENÇ
(Y) AHMET GENÇ
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
14.10.2017
13:00
ORTAKÖY SAHASI YENİCAMİ AK 2 - 2 
Detaylar 
LEFKE TSK (H) HACI AHMET ÖZER
(Y) BURAK MANDIRALI
(Y) MESUT BOZLAR
14.10.2017
13:00
LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADI GENÇLİK GÜCÜ TSK 1 - 1 
Detaylar 
MAĞUSA TÜRK GÜCÜ (H) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) CAFER BAYRAKTAR
(Y) HÜSEYİN BAZ
14.10.2017
13:00
OZANKÖY MUSTAFA ÖZKAYIM STADI OZANKÖY SK 1 - 2 
Detaylar 
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK (H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) ÖMER KÖSE
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
15.10.2017
13:00
YENİ BOĞAZİÇİ OSMAN E. MEHMET STADI YENİ BOĞAZİÇİ DSK 0 - 6 
Detaylar 
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK (H) EREN ERDOĞAN
(Y) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) ÖMER KÖSE
15.10.2017
13:00
BOSTANCI FİKRİ KARAYEL STADI YALOVA SK 0 - 3 
Detaylar 
GAÜ ÇETİNKAYA TSK (H) İSMAİL EGELİ
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
15.10.2017
13:00
CİHANGİR STADI CİHANGİR GSK 1 - 0 
Detaylar 
BAF ÜLKÜ YURDU (H) BURAK MANDIRALI
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) DOĞAN YILDIZ
15.10.2017
13:00
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI TÜRK OCAĞI LİMASOL 4 - 0 
Detaylar 
L. GENÇLER BİRLİĞİ SK (H) MESUT BOZLAR
(Y) İRFAN ALICI
(Y) HÜSEYİN BAZ



KTFF U17 Ligi
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
14.10.2017
10:00
CİHANGİR STADI CİHANGİR GSK 0 - 1 
Detaylar 
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK (H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) CEMAL SARI
(Y) MAZLUM KARABOĞA
14.10.2017
10:00
LAPTA ŞHT. ŞEVKET KADİR STADI KARŞIYAKA ASK 0 - 3 
Detaylar 
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK (H) LATİF ERİŞMEN
(Y) İRFAN ALICI
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
15.10.2017
10:00
LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADI GAÜ ÇETİNKAYA TSK 0 - 2 
Detaylar 
YENİCAMİ AK (H) MEHMET ÖZKAN
(Y) AHMET GENÇ
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
15.10.2017
10:00
GİRNE PIA BELLA SAHASI TÜRK OCAĞI LİMASOL 1 - 2 
Detaylar 
GENÇLİK GÜCÜ TSK (H) CAFER BAYRAKTAR
(Y) ABDULLAH GENÇ
Son Güncelleme: 15.10.2017 19:34
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.