ANİ VE GAYRİ TABİİ ÖLÜM (GELİŞME)

05.12023 tarihinde, Gazimağusa’da kalmakta olduğu ikametgah içerisinde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitiren Zehra Tijen PAŞA (K-57)’nın yapılan otopsisinde, ölüm sebebinin “Kalp Krizi, Aritmi, Pulmoner Ödem, Solunum ve Dolaşım Yetmezliği” sonucu olduğu tespit edilmiştir. Soruşturma devam etmektedir.

03.11.2023 tarihinde, Tuzla’da kalmakta olduğu ikametgah içerisinde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitiren Mustafa ÖZDAĞ (E-46)’ın yapılan otopsisinde, ölüm sebebinin “Kalp Hastalığı, Kalp Yetmezliği ve Kalp Krizi” sonucu olduğu tespit edilmiştir. Soruşturma devam etmektedir.

02.11.2023 tarihinde, Boğazköy’de kalmakta olduğu ikametgah içerisinde ölü olarak bulunan Ahmet ALAS (E-64)’ın yapılan otopsisinde, ölüm sebebinin “Kalp ve Akciğer Hastalığı ve Kalp Krizi” sonucu olduğu tespit edilmiştir. Soruşturma devam etmektedir.

Seyit Orkan’ın sözleşmeye riayet etmediği tespit edildi... Seyit Orkan’ın sözleşmeye riayet etmediği tespit edildi...

GECELEYİN EV AÇMA VE İKAMETGAHTAN HIRSIZLIK

04.11.2023 tarihinde, Zeytinlik’te bulunan bir ikametgahın balkon kapısı açılarak içeriye girilmiş ve yatak odasında bulunan para cüzdanı içerisinde muhafaza edilen toplam 5000TL nakit para çalınmıştır. Olay Polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada, meselede zanlı olarak görülen S.Y.(E-36) tutuklanmıştır. Soruşturma devam etmektedir.

KKTC’DE İKAMET İZİNSİZ İKAMET ETMEK

05.11.2023 tarihinde, ülke genelinde polis tarafından gerçekleştirilen denetim ve kontroller sonucunda; ülkede herhangi bir yasal statüsü olmadığı halde, ikamet izinsiz olarak ikamet ettiği tespit edilen toplam 3 kişi tutuklanarak aleyhlerinde yasal işlem başlatılmıştır. Soruşturma devam etmektedir.