Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre,  17-18 Ocak tarihleri arasında Gönyeli’de bir evin önündeki kaldırımda park halinde bulunan salon araç içerisinden hırsızlık yapılması olayı ile ilgili olarak yürütülen ileri soruşturmada, meselede zanlı olarak J.H.P.K. (E-24) tespit edilerek tutuklandı. Soruşturma kapsamında J.H.P.K.’nin  22 Ocak tarihinde de yine Gönyeli’de bir evin önündeki kaldırımda park halinde bulunan başka bir salon araç içerisinde muhafaza edilen  toplam 1000 euro ile 3.000 TL nakit parayı da çaldığı tespit edildi. Bahse konu şahıs Poliste tutuklu bulunuyor.

42 yaşındaki Yunus Zengin ani rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti 42 yaşındaki Yunus Zengin ani rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti

Öte yandan, 13 Ocak tarihinde Girne’de bir evde misafir olarak bulunan H.İ.İ.’nin (E-23), ev sakininin çantasından 400 stg ile yatak odasındaki dolaptan 1700 ABD doları nakit parayı çaldığı tespit edildi. Olayın polisin bilgisine getirilmesi üzerine H.İ.İ. tespit edilerek tutuklandı.