banner152
banner151


MÜŞAVİRİN HALİNDEN MÜŞAVİR ANLAR: CTP’nin müşavir kadrosundan Ahmet Muratoğlu ile DP’li müşavir Hasan Artuner her fırsatta bir araya gelip dertleşerek güncel olayları paylaşıyorlar. Ama belli ki artık her ikisi de kızağa alındıkları için çalışmadan devletin maaşını çekmekten dolayı bezmişler ve olası bir CTP-DP koalisyonu üzerine tahmin yürütüyorlar.ANASININ KUZUSU: Özellikle dergi yayınlarıyla başarısını kanıtlayan ve medyada çok yeni olsa de hemen her alanda kendisini gösteren Deniz Gürgöze’nin varı yoğu biricik oğlu Batuhan. Ama oğlan haddinden fazla yakışıklı olunca anneyi ileride epey zor günler bekliyor.DİYETİSYENDEN FENA FIRÇA YEDİ: Sigorta sektörünün başarılı yöneticilerinden Engin Arı’nın tek kusuru midesinden gelen seslere karşı zaafları. Önce sıkı bir diyete başladı, sonra biraz gevşedi ve daha sonra da kendini tamamen bıraktı. Diyetisyen de fena halde fırça yedi.


SUÇLU DEĞNEK ÇIKTI: Ülkemizin başarılı avukatlarından Serhan Çınar’ın iki hobisi var. Birisi tavla oynamak diğeri bilardo. Şu sıralar ikisi de kötü gidiyor ve gelen giden çarpıp gidiyor. Serhan Çınar da kabahati değnekte buluyor. Arkadaşları da Serhan’ın değneği kırıldı diyor.GÖNYELİ’DE TEŞKİLAT İŞLERİ: Gönyeli’nin iki sevilen insanı Cemal Dağlıkoca ve Olgun Amcaoğlu’nun son dönemde Gönyeli’de teşkilat işine girdikleri söyleniyor. Haftanın belli geceleri yapılan toplantılarda kadehler tokuşurken, çok yeni siyasi kararlar da alınıyor.SUBAYLIK YAKIŞTI: Ülkemizin çok değerli bürokratlarından Tanıtma Dairesi müdürü Nurper Moreket, emekli olduktan sonra kendini gezmelere verdi. Dostlara bürokrat olmasam kesin subay olurdum diyen Nurper, zaman zaman ayna karşısına geçip kendine hayranlıkla bakıyor. Ama orduları karıştırmış olsa gerek.
NİKAH ŞAHİDİM OLUR MUSUNUZ? Kıbrıs Postası direktörü Polat Alper 11’nci yıl resepsiyonunda Başbakan İrsen Küçük’den söz aldı. Kısa süre sonra dünya evine girecek olan Alper’in nikah şahidi İrsen bey olacak. Gelin hanıma şahit için de Ahmet Kaşif’i öneriyorlar.

banner155

banner130

banner146

banner50

banner68

banner40