ANİ VE GAYRİ TABİİ ÖLÜM

011.2022 tarihinde, saat 22:00 sıralarında, Lefkoşa’da Bülent Ecevit Rehabilitasyon Merkezi’nde, yatılı tedavi görmekte olan Ülkü KIZILOLUK(K-58) aniden rahatsızlanarakambulansla kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastahanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirmiştir. Soruşturma devam etmektedir.

01.11.2022 tarihinde, saat07:00 sıralarında, Yeşilırmak’ta sakin Nedim GÜLER (E-59), çalışmakta olduğu tarla içerisinde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitirmiştir. Soruşturma devam etmektedir.

ANİ VE GAYRİ TABİ ÖLÜM (GELİŞME)

1 30.10.2022 tarihinde, Akçay’da, traktör ile seyir halindeyken aniden rahatsızlanarak ambulans ile Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldığı esnada, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitiren Enver KIZILYÜREK (E-54)’in yapılan otopsisinde, ölüm sebebinin “kalp yetmezliği ve kalp krizi” sonucu olduğu tespit edilmiştir. Soruşturma devam etmektedir.

HP kürsü dokunulmazlığı hariç tüm dokunulmazlıkların kaldırılması için çağrıda bulundu HP kürsü dokunulmazlığı hariç tüm dokunulmazlıkların kaldırılması için çağrıda bulundu

30.10.2022 tarihinde, Girne’de, kalmakta olduğu ikametgahiçerisinde ölü olarak bulunan Ahmet ÖZAYDINLI (E-52)’nın yapılan otopsisinde, ölüm sebebinin “kalp yetmezliği ve kalp krizi” sonucu olduğu tespit edilmiştir. Soruşturma devam etmektedir.