ANİ VE GAYRİ TABİİ ÖLÜM

14.02.2023 tarihinde, saat 20:30 sıralarında, Ziyamet'de sakin Hakim YEŞİLIRMAK (E-54) bulunmakta olduğu kahvehane içerisinde aniden rahatsızlanarak ambulans ile Gazimağusa Devlet Hastanesine sevk edildiği sırada yaşamını yitirmiştir. Adı edilenin yapılan otopsisinde ölüm sebebinin “kalp krizi” sonucu olduğu tespit edilmiştir. Soruşturama devam etmektedir.

KKTC Çocuk ve Genç Fitness Milli Takım sporcuları Avrupa Şampiyonası'ndan 5 şampiyonluk ile döndü KKTC Çocuk ve Genç Fitness Milli Takım sporcuları Avrupa Şampiyonası'ndan 5 şampiyonluk ile döndü

ANİ VE GAYRİ TABİİ ÖLÜM (GELİŞME)

102.2023 tarihinde, Gazimağusa'da ikametgahı içerisinde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitiren Zehra KARABAYRAM (K-68)’ın yapılan otopsisinde ölüm sebebini “akciğer hastalığı, kalp yetmezliği ve kalp krizi” sonucu olduğu tespit edilmiştir. Soruşturma devam etmektedir.

11.02023 tarihinde, Lapta’da evine girmek için balkondan balkona geçmeye çalıştığı esnada düşerek yaşamını yitiren Sergey KAZANTSEV (E-54)’in yapılan otopsisinde ölüm sebebinin düşmeye bağlı olarak gelişen "beyin kanaması, çoklu kaburga kemikleri kırıkları, servikal toroval, lumbar omur kırıkları, pelvis kemiği kırıkları, iç organ yaralanması ve iç kanama" sonucu olduğu tespit edilmiştir. Soruşturma devam etmektedir.

Editör: Haber Merkezi