Lapta’da ani ölüm… Lapta’da ani ölüm…

Polis açıklamasına göre, Ayhan Seyhan (E-50) yönetimindeki TNM 212 plakalı salon araç ile  Karaoğlanoğlu Caddesi’nde seyrettiği sırada önünde aynı istikamette seyreden ve trafiğin tıkanması nedeniyle durmak zorunda kalan Uğur Kaya (E-45) yönetimindeki RN 900 plakalı salon araca arkadan çarptı.

Çarpmanın etkisiyle ileri savrulan RN 900 plakalı araç ise önünde duran Zeynel Kartal (E-46) yönetimindeki TYC 570 plakalı salon araca arkadan vurarak, ileriye savruldu ve önünde aynı istikamette seyreden ve yolun sağına dönmek için bekleyen Bikem Şara Dağgül (K-23) yönetimindeki LU 277 plakalı salon aracın arka kısmına çarptı.

Kazada yaralanan RN 900 plakalı araç sürücüsü Uğur Kaya ve araçtaki yolcu Canan Atıcı (K-45), kaldırıldıkları Girne Dr. Akçiçek Hastanesi’nde yapılan tedavilerinin ardından taburcu oldu. LU 277 plakalı araç sürücüsü Bikem Şara Dağgül ise 119 miligram alkollü olduğu için tutuklandı. Soruşturma devam ediyor.

-Lefkoşa’da trafik kazası

Lefkoşa’da Dr. Burhan Nalbantoğlu Caddesi’nde 149 miligram alkollü içki tesiri altındayken yönetimindeki NC 833 plakalı araç ile sağdan gelen araçlara yol vermek için duran Işıl Altunbilek Oytaç (K-39) yönetimindeki MV 852 plakalı araca arkadan çarpan Mehmet Ceylan (E-56) tutuklandı.

Kazada yaralanan olmazken, polis soruşturması devam ediyor.

Editör: Haber Merkezi