ANİ VE GAYRİ TABİİ ÖLÜM (GELİŞME)

06.08.2022 tarihinde, Karşıyaka’da bulunan bir ikametgahın havuzunda temizlik ve bakım çalışmaları yaptığı sırada aniden rahatsızlanarak yaşamını yitiren Aydın ABDULLAH (E-58)’ın yapılan otopsisinde, ölüm sebebinin “kalp krizi ve kalp yetmezliği” sonucu olduğu tespit edilmiştir. Soruşturma devam etmektedir.

KANUNSUZ UYUŞTURUCU MADDE TASARRUFU

08.08.2022 tarihinde, saat 18:00 sıralarında, Küçük Kaymaklı’da bulunan Dere Viran Sokak üzerinde, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından şüpheli olarak görülen M.N.K.(E-22)’nin üzerinde yapılan aramada; yaklaşık 17 gram ağırlığında metamfetamin türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde, kalmakta olduğu ikametgahta yapılan aramada ise yaklaşık 1,5 gram ağırlığında metamfetamin türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alınmıştır. Bahse konu şahıs ve mesele ile bağlantısı olduğuna inanılan M.G.(E-29) tutuklanmıştır. Soruşturma devam etmektedir.

HIRSIZLIK

05.08.2022 tarihinde, Demirhan’da faaliyet gösteren bir süpermarket içerisinde müşteri olarak bulunan A.I.(K-56)’nın, market içerisinde satışa sunulan toplam 453.39 TL değerindeki parfüm, kolonya ve oje’yi alıp kasaya ödeme yapmadan market dışına çıkartmak suretiyle çaldığı tespit edilmiştir. Bahse konu şahıs tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

KANUNSUZ AVLANMA

08.08.2022 tarihinde, saat 18:00 sıralarında, H.T.(E-77)’nin, Geçitkale Barajı’nın güney kısmında bulunan bahçesi içerisinde, av hayvanı olan ova tavşanı yakalamak maksadıyla, telden yapılmış tuzak kurmak suretiyle kanunsuz olarak avlandığı tespit edilmiştir. Bahse konu şahıs aleyhinde yasal işlem başlatılmış olup, soruşturma devam etmektedir.

YANGIN

08.08.2022 tarihinde, saat 13:45 sıralarında, Tuzla-Mutluyaka köyleri arasında bulunan arazi içerisinde meydana gelen yangın sonucu, 50 dönüm anız ve bir adet rulo balya yanmıştır. Yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürülmüş olup, soruşturma devam etmektedir.

Döviz kurlarında bugün... Döviz kurlarında bugün...

Editör: Haber Merkezi