“Guterres, iki taraf arasında ortak zemin bulunmadığını ortaya koymuş ve değişik fikirlerle gelinmelidir demiştir” “Guterres, iki taraf arasında ortak zemin bulunmadığını ortaya koymuş ve değişik fikirlerle gelinmelidir demiştir”

Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre, dün ülke genelinde polis tarafından yapılan trafik denetimlerinde 1,523 araç sürücüsü kontrol edildi, 364 araç sürücüsü çeşitli trafik suçlarından rapor edilerek aleyhlerinde yasal işlem başlatıldı ve 17 araç ise trafikten men edildi. Sürücülerin; 241’i yasal hız sınırı üzerinde süratli araç kullanmak, 4’ü alkollü içki tesiri altında araç kullanmak, 2’si sürüş ehliyetsiz ve sigorta kapsamaksızın araç kullanmak, 7’si sigortasız araç kullanmak, 7’si sürüş esnasında cep telefonu kullanmak, 2’si emniyet kemeri takmadan araç kullanmak, 7’si seyrüsefer ruhsatsız araç kullanmak ve 94’ü diğer trafik suçlarından rapor edildi.

-Trafik kazası

Öte yandan, bu sabah saat 09.20 sıralarında Pamuklu – Çayırova Anayolunda trafik kazası meydana geldi. Pamuklu - Çayırova Anayolunun 3 - 4 kilometreleri arasında yaşanan kazada Mert Çobanoğlu (E-23), yönetimindeki SF 735 plakalı araç ile Pamuklu istikametinden Çayırova istikametine doğru seyrettiği sırada dikkatsizliği sonucu sağa meyilli viraja geldiği zaman direksiyon hakimiyetini kaybederek, yolun sağından çıktı ve takla attı. Kazada yaralanan olmadı.

Editör: Haber Merkezi