banner97

K-Pet liglerinde toplu sonuçlar

8'nci hafta maçları tamamlandı

K-Pet liglerinde toplu sonuçlar

8'nci hafta maçları tamamlandı

12 Kasım 2017 Pazar 20:29
271 Okunma
K-Pet liglerinde toplu sonuçlar

K-Pet Süper Lig
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
10.11.2017
18:00
LEFKOŞA ATATÜRK STADI YENİCAMİ AK 1 - 2 
Detaylar 
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK (H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) FERHAT TUNA
(D) EMRE ÖZTAŞLI
11.11.2017
14:00
GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 2 - 1 
Detaylar 
GAÜ ÇETİNKAYA TSK (H) KEREM ERAN
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) ALİ ORÇAN
(D) OSMAN KÜÇÜK
11.11.2017
14:00
LEFKOŞA ATATÜRK STADI GENÇLİK GÜCÜ TSK 0 - 3 
Detaylar 
BAF ÜLKÜ YURDU (H) ALİ ÖZER
(Y) DOĞAN ELMALI
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(D) HASAN ERİŞ
12.11.2017
14:00
CİHANGİR STADI CİHANGİR GSK 1 - 4 
Detaylar 
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK (H) MEHMET SEZENER
(Y) EMİNE YARKIN
(Y) KAAN KODAY
(D) TURGAY MİSK
12.11.2017
14:00
İSKELE CUMHURİYET STADI L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 3 - 2 
Detaylar 
LEFKE TSK (H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) ZEKAİ TÖRE
(D) İHSAN PAYAS
12.11.2017
14:00
ÜNER BERKALP STADYUMU BİNATLI YSK 1 - 1 
Detaylar 
YENİ BOĞAZİÇİ DSK (H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) CEMAL SAKALLI 
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(D) EVREN KARADEMİR
13.11.2017
18:00
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI TÜRK OCAĞI LİMASOL
Detaylar
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK (H) FEHİM DAYI
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) NECMİ BULUT
(D) HÜSEYİN ÖZKAN
13.11.2017
18:00
LEFKOŞA ATATÜRK STADI YALOVA SK
Detaylar
OZANKÖY SK (H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) ALİ AKÇINAR
(Y) MEHMET TARIM
(D) SERKAN DURMAZ



K-Pet 1.Lig
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
11.11.2017
14:00
GÖRNEÇ ÜÇ ŞEHİTLER STADI (SENTETİK) GÖRNEÇ KSK 1 - 0 
Detaylar 
MORMENEKŞE GB (H) MEHMET MALEK
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(Y) ALİ KARAHASAN
(D) MEHMET SEZENER
11.11.2017
14:00
GÖNYELİ STADI (SENTETİK) GÖNYELİ SK 3 - 0 
Detaylar 
ÇANAKKALE TSK (H) TURGAY MİSK
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(D) SERHAN ŞİMŞEK
12.11.2017
14:00
GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADI DUMLUPINAR TSK 0 - 0 
Detaylar 
ESENTEPE KKSK (H) SERDAR BİLGİMER
(Y) ÖMER DOĞRU
(Y) MERT ERCAN BULUT
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
12.11.2017
14:00
MARAŞ STADI (SENTETİK) MARAŞ GSK 2 - 0 
Detaylar 
DOĞANCI SK (H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) OLGUN CANİK
(D) OSMAN ÖZPAŞA
12.11.2017
14:00
HAMİTKÖY ESAT ERDOĞMUŞ STADI HAMİTKÖY ŞHSK 1 - 0 
Detaylar 
KAYA MEHMETÇİK TÇB (H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) ENVER KALKIN
(D) KEREM ERAN
12.11.2017
14:00
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI GİRNE HALK EVİ 3 - 2 
Detaylar 
BOSTANCI BAĞCIL SK (H) SERKAN DURMAZ
(Y) OZAN KEL
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) OSMAN KÜÇÜK
12.11.2017
14:00
YENİ BOĞAZİÇİ OSMAN E. MEHMET STADI AKOVA VUDA T.Ç.B. 2 - 2 
Detaylar 
DEĞİRMENLİK SK (H) HASAN ERİŞ
(Y) HAKAN ÜNAL
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) FEHİM DAYI
12.11.2017
14:00
GÖÇMENKÖY STADI GÖÇMENKÖY İYSK 1 - 0 
Detaylar 
LAPTA TBSK (H) TİMUR ERCAN BODİ
(Y) HAKAN GÖK
(Y) SERTAN ALKIN
(D) ALİ ÖZER



U21 Süper Lig
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
11.11.2017
11:30
GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 2 - 0 
Detaylar 
GAÜ ÇETİNKAYA TSK (H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) ÖMER KÖSE
(Y) MAZLUM KARABOĞA
11.11.2017
11:30
LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADI GENÇLİK GÜCÜ TSK 1 - 1 
Detaylar 
BAF ÜLKÜ YURDU (H) TAŞAR KARLANKUŞ
(Y) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) ÖZGÜR CEM TAŞDEMİR
11.11.2017
11:30
ORTAKÖY SAHASI YENİCAMİ AK 3 - 3 
Detaylar 
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK (H) BURAK MANDIRALI
(Y) İSMAİL EGELİ
(Y) DOĞAN YILDIZ
11.11.2017
11:30
BOSTANCI FİKRİ KARAYEL STADI YALOVA SK 1 - 2 
Detaylar 
OZANKÖY SK (H) MEHMET ÖZKAN
(Y) AHMET GENÇ
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
12.11.2017
11:30
CİHANGİR STADI CİHANGİR GSK 1 - 1 
Detaylar 
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK (H) İSMAİL EGELİ
(Y) HACI AHMET ÖZER
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
12.11.2017
11:30
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI TÜRK OCAĞI LİMASOL 0 - 1 
Detaylar 
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK (H) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) AHMET GENÇ
(Y) ENES PEKER
12.11.2017
11:30
İSKELE CUMHURİYET STADI L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 12 - 0 
Detaylar 
LEFKE TSK (H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) ÖMER KÖSE
(Y) SERDAR GÜRPINAR
12.11.2017
11:30
GÜZELYURT BİNATLI ANT. SAHASI BİNATLI YSK 3 - 1 
Detaylar 
YENİ BOĞAZİÇİ DSK (H) HÜSEYİN BAZ
(Y) CAFER BAYRAKTAR
(Y) ABDULLAH GENÇ



U21 Bölgesel Lig Doğu Grubu
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
11.11.2017
14:00
DEĞİRMENLİK SADIK CEMİL STADI (SENTETİK) DEĞİRMENLİK SK 0 - 4 
Detaylar 
DUMLUPINAR TSK (H) ABDULLAH GENÇ
(Y) LATİF ERİŞMEN
(Y) HASAN CUŞKUN
11.11.2017
12:00
MEHMETÇİK STADI KAYA MEHMETÇİK TÇB 1 - 3 
Detaylar 
ESENTEPE KKSK (H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) HALİL ÖZKAN KOLBUDAK
11.11.2017
11:00
GÖRNEÇ ÜÇ ŞEHİTLER STADI (SENTETİK) GÖRNEÇ KSK 1 - 11 
Detaylar 
MORMENEKŞE GB (H) LATİF ERİŞMEN
(Y) ABDULLAH GENÇ
(Y) HASAN CUŞKUN
11.11.2017
14:00
DİPKARPAZ SAHASI DİPKARPAZ TÜRK SK 4 - 2 
Detaylar 
MESARYA SK (H) HACI AHMET ÖZER
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) MEHMET SUNGUR
12.11.2017
11:00
ÇANAKKALE MUHARREM DÖVEÇ STADI ÇANAKKALE TSK 2 - 0 
Detaylar 
AKOVA VUDA T.Ç.B. (H) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) MESUT BOZLAR
(Y) RÜYA SAKALLI
12.11.2017
11:00
MARAŞ STADI (SENTETİK) MARAŞ GSK
Detaylar
GAZİKÖY SK (H) BURAK MANDIRALI
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) ALİ EREN ORÇAN



U21 Bölgesel Lig Batı Grubu 
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
11.11.2017
10:00
BOSTANCI BAĞCIL STADI BOSTANCI BAĞCIL SK 3 - 6 
Detaylar 
DOĞANCI SK (H) İRFAN ALICI
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
11.11.2017
14:30
GÖÇMENKÖY STADI GÖÇMENKÖY İYSK 4 - 2 
Detaylar 
HAMİTKÖY ŞHSK (H) İSMAİL EGELİ
(Y) BURAK MANDIRALI
(Y) DOĞAN YILDIZ
11.11.2017
11:00
GÖNYELİ STADI (SENTETİK) GÖNYELİ SK 2 - 2 
Detaylar 
LAPTA TBSK (H) MESUT BOZLAR
(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) RÜYA SAKALLI
12.11.2017
14:30
DENİZLİ STADI DENİZLİ SK 1 - 2 
Detaylar 
KARŞIYAKA ASK (H) MEHMET ÖZKAN
(Y) İRFAN ALICI
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
12.11.2017
14:30
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI GİRNE HALK EVİ 0 - 6 
Detaylar 
DÜZKAYA KOSK (H) AHMET GENÇ
(Y) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) ENES PEKER



KTFF U17 Ligi
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
11.11.2017
14:30
LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADI GAÜ ÇETİNKAYA TSK 2 - 1 
Detaylar 
TÜRK OCAĞI LİMASOL (H) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) TAŞAR KARLANKUŞ
(Y) ÖZGÜR CEM TAŞDEMİR
11.11.2017
14:00
KARŞIYAKA SAHASI KARŞIYAKA ASK
Detaylar
CİHANGİR GSK (H) CAFER BAYRAKTAR
(Y) HÜSEYİN BAZ
(Y) MURAT İZCİ
12.11.2017
12:30
LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADI YENİCAMİ AK 3 - 0 
Detaylar 
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK (H) MURAT İZCİ
(Y) LATİF ERİŞMEN
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
12.11.2017
10:00
LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADI KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 4 - 0 
Detaylar 
GENÇLİK GÜCÜ TSK (H) LATİF ERİŞMEN
(Y) MURAT İZCİ
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
Son Güncelleme: 12.11.2017 20:32
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.