K-Pet liglerinde toplu sonuçlar...

Birinci Lig Kırmızı Grup’ta Yeşilova şampiyon oldu

K-Pet liglerinde toplu sonuçlar...

Birinci Lig Kırmızı Grup’ta Yeşilova şampiyon oldu

19 Mart 2017 Pazar 19:36
355 Okunma
K-Pet liglerinde toplu sonuçlar...

K-Pet Süper Lig
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
18.03.2017
15:00
DEĞİRMENLİK SADIK CEMİL STADI (SENTETİK) DEĞİRMENLİK SK 3 - 1 
Detaylar 
MAĞUSA TÜRK GÜCÜ (H) MEHMET SEZENER
(Y) ALİ AKÇINAR
(Y) ÖMER DOĞRU
(D) HAKAN MUHTAROĞLU
18.03.2017
15:00
LEFKOŞA ATATÜRK STADI YENİCAMİ AK 4 - 0 
Detaylar 
BİNATLI YSK (H) HASAN ERİŞ
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) SONAY DERİCİOĞLU
(D) MEHMET MALEK
18.03.2017
15:00
ÜNER BERKALP STADYUMU BAF ÜLKÜ YURDU 3 - 2 
Detaylar 
MORMENEKŞE GB (H) TİMUR ERCAN BODİ
(Y) NECMİ BULUT
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(D) FEHİM DAYI
18.03.2017
15:00
LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI GENÇLİK GÜCÜ TSK 3 - 0 
Detaylar 
LEFKE TSK (H) KEREM ERAN
(Y) HAKAN GÖK
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
19.03.2017
15:00
CİHANGİR STADI CİHANGİR GSK 0 - 0 
Detaylar 
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK (H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) DOĞAN ELMALI
(Y) FERHAT TUNA
(D) EVREN KARADEMİR
19.03.2017
15:00
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI TÜRK OCAĞI LİMASOL 0 - 1 
Detaylar 
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK (H) SERKAN DURMAZ
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(D) HÜSEYİN ÖZKAN
19.03.2017
15:00
İSKELE CUMHURİYET STADI L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 4 - 1 
Detaylar 
DUMLUPINAR TSK (H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) ALİ KARAHASAN
(Y) CEMAL SAKALLI 
(D) SERHAN ŞİMŞEK
19.03.2017
15:00
ESENTEPE ERDAL BARUT STADI YALOVA SK 2 - 1 
Detaylar 
GAÜ ÇETİNKAYA TSK (H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(Y) KAAN KODAY
(D) OSMAN KÜÇÜK



K-Pet 1.Lig Kırmızı Grup
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
19.03.2017
15:00
MARAŞ STADI (SENTETİK) MARAŞ GSK
Detaylar
YENİ BOĞAZİÇİ DSK (H) MEHMET MALEK
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER
19.03.2017
15:00
ALSANCAK MUSTAFA HİDAYET ÇAĞLAR STADI MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 1 - 1 
Detaylar 
HAMİTKÖY ŞHSK (H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) SERTAN ALKIN
(D) KEREM ERAN
19.03.2017
15:00
DİPKARPAZ SAHASI DİPKARPAZ SK 0 - 4 
Detaylar 
GÖÇMENKÖY İYSK (H) İHSAN PAYAS
(Y) AHMET KARAOĞULLARI
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(D) HASAN ERİŞ
19.03.2017
15:00
ÇATALKÖY NİHAT BAĞCIER STADI DÜZKAYA KOSK
Detaylar
AKOVA SK (H) FEHİM DAYI
(Y) ENVER KALKIN
(Y) OZAN KEL
(D) MEHMET SEZENER
19.03.2017
15:00
MEHMETÇİK STADI MEHMETÇİK TÇB
Detaylar
MESARYA SK (H) SERDAR BİLGİMER
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) TİMUR ERCAN BODİ



K-Pet 1.Lig Beyaz Grup
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
18.03.2017
15:00
LAPTA ŞHT. ŞEVKET KADİR STADI LAPTA TBSK 1 - 2 
Detaylar 
KARŞIYAKA ASK (H) OSMAN KÜÇÜK
(Y) MEHMET TARIM
(Y) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
18.03.2017
15:00
SERDARLI 14 AĞUSTOS SAHASI SERDARLI GB 0 - 2 
Detaylar 
GÖNYELİ SK (H) EVREN KARADEMİR
(Y) ALİ ORÇAN
(Y) SERTAN ALKIN
(D) SERKAN DURMAZ
18.03.2017
15:00
OZANKÖY MUSTAFA ÖZKAYIM STADI OZANKÖY SK 2 - 0 
Detaylar 
GİRNE HALK EVİ (H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) HAKAN ÜNAL
(D) EMRE ÖZTAŞLI
18.03.2017
15:00
AYDINKÖY SAHASI DOĞANCI SK 0 - 3 
Detaylar 
ESENTEPE KKSK (H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) ZEKAİ TÖRE
(Y) KAAN KODAY
(D) AHMET ÖZKURTULUŞ
18.03.2017
15:00
BOSTANCI AYYANİ STADI BOSTANCI BAĞCIL SK 1 - 1 
Detaylar 
TATLISU HOSK (H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) OZAN KEL
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(D) HÜSEYİN ÖZAŞIK
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.