banner151
banner165

K-Pet liglerinde toplu sonuçlar...

K-Pet Süper Lig'de 11-12 Mart 2017 tarihlerinde 22.Hafta; K-Pet Kırmızı Grup'da 11-12 Mart 2017 tarihlerinde 16.Hafta ve K-Pet Beyaz Grup'ta 11-12 Mart 2017 tarihlerinde 19.Hafta karşılaşmaları oynandı

12 Mart 2017 Pazar 21:47
K-Pet liglerinde toplu sonuçlar...

K-Pet Süper Lig
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
11.03.2017
15:00
LEFKOŞA ATATÜRK STADI GAÜ ÇETİNKAYA TSK 3 - 1 
Detaylar 
BAF ÜLKÜ YURDU (H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) OZAN KEL
(Y) ÖMER DOĞRU
(D) SERDAR BİLGİMER
11.03.2017
15:00
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 1 - 2 
Detaylar 
L. GENÇLER BİRLİĞİ SK (H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) EMİNE YARKIN
(Y) ZEKAİ TÖRE
(D) KEREM ERAN
11.03.2017
15:00
GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 2 - 1 
Detaylar 
TÜRK OCAĞI LİMASOL (H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(D) TURGAY MİSK
11.03.2017
15:00
MORMENEKŞE CEMAL BALSES STADI MORMENEKŞE GB 2 - 2 
Detaylar 
CİHANGİR GSK (H) ALİ ÖZER
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) HAKAN ÜNAL
(D) İHSAN PAYAS
11.03.2017
15:00
LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 4 - 2 
Detaylar 
GENÇLİK GÜCÜ TSK (H) TİMUR ERCAN BODİ
(Y) AHMET KARAOĞULLARI
(Y) NECMİ BULUT
(D) OSMAN KÜÇÜK
11.03.2017
15:00
LEFKE 16 AĞUSTOS STADI LEFKE TSK 1 - 2 
Detaylar 
YALOVA SK (H) EVREN KARADEMİR
(Y) ENVER KALKIN
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
12.03.2017
15:00
GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADI DUMLUPINAR TSK 0 - 4 
Detaylar 
YENİCAMİ AK (H) SERKAN DURMAZ
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(Y) SERTAN ALKIN
(D) MEHMET MALEK
12.03.2017
15:00
ÜNER BERKALP STADYUMU BİNATLI YSK 4 - 0 
Detaylar 
DEĞİRMENLİK SK (H) FEHİM DAYI
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY



K-Pet 1.Lig Kırmızı Grup
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
11.03.2017
15:00
HAMİTKÖY ESAT ERDOĞMUŞ STADI HAMİTKÖY ŞHSK 3 - 1 
Detaylar 
DÜZKAYA KOSK (H) MEHMET MALEK
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) SONAY DERİCİOĞLU
(D) ŞAKİR AZİZOĞLU
11.03.2017
15:00
TÜRKMENKÖY MEHMET ALİ TOKER STADI MESARYA SK 0 - 3 
Detaylar 
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK (H) HASAN ERİŞ
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(D) SERKAN DURMAZ
11.03.2017
15:00
Y. BOĞAZİÇİ OSMAN E. MEHMET STADI YENİ BOĞAZİÇİ DSK 1 - 2 
Detaylar 
MEHMETÇİK TÇB (H) MEHMET SEZENER
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) ALİ ORÇAN
(D) KAAN KODAY
11.03.2017
15:00
GÖÇMENKÖY STADI GÖÇMENKÖY İYSK 3 - 2 
Detaylar 
MARAŞ GSK (H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) HAKAN GÖK
(Y) CEMAL SAKALLI 
(D) FEHİM DAYI
11.03.2017
15:00
GÖRNEÇ ÜÇ ŞEHİTLER STADI (SENTETİK) AKOVA SK 7 - 1 
Detaylar 
DİPKARPAZ SK (H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) ALİ AKÇINAR
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) FERHAT TUNA



K-Pet 1.Lig Beyaz Grup
 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
12.03.2017
15:00
BEYLERBEYİ DR. ALİ ÖZSOY STADI TATLISU HOSK 2 - 2 
Detaylar 
LAPTA TBSK (H) SERDAR BİLGİMER
(Y) KAAN KODAY
(Y) HAKAN GÖK
(D) EVREN KARADEMİR
12.03.2017
15:00
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI GİRNE HALK EVİ 1 - 2 
Detaylar 
BOSTANCI BAĞCIL SK (H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) SONAY DERİCİOĞLU
(D) HASAN ERİŞ
12.03.2017
15:00
KARŞIYAKA SAHASI KARŞIYAKA ASK 4 - 0 
Detaylar 
SERDARLI GB (H) İHSAN PAYAS
(Y) FERHAT TUNA
(Y) ALİ KARAHASAN
(D) MEHMET SEZENER
12.03.2017
15:00
ESENTEPE ERDAL BARUT STADI ESENTEPE KKSK 2 - 1 
Detaylar 
DENİZLİ SK (H) KEREM ERAN
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER
12.03.2017
15:00
GÖNYELİ STADI (SENTETİK) GÖNYELİ SK 3 - 0 
Detaylar 
DOĞANCI SK (H) OSMAN KÜÇÜK
(Y) MEHMET TARIM
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(D) SERHAN ŞİMŞEK
Son Güncelleme: 12.03.2017 22:08
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner162

banner146

banner50

banner68

banner164