banner151
banner165

DEVLET BURSU ALMAYA HAK KAZANAN ÖĞRENCİLER

BURS HAKKI ELDE EDEN 43 ÖĞRENCİ DAHA AÇIKLANDI

18 Haziran 2014 Çarşamba 12:40
DEVLET BURSU ALMAYA HAK KAZANAN ÖĞRENCİLER
Burs müracaatında bulunan öğrencilerin burs başvuru forumlarının değerlendirilmesine ve sonuçların açıklanmasına devam ediliyor.

2013-2014 Öğretim Yılı için yapılan değerlendirmelerde, burs hakkı elde eden 43 öğrenci ile geliri kriter üstü olan 10 öğrenci belirlendi.

Yüksek Öğrenim ve Dış İlişkiler Dairesi Müdürü Hüseyin Kavaz tarafından yapılan açıklamada, Sosyal Hizmetler Dairesi Müdürlüğü’nden değerlendirme yapıldıkça Daire tarafından basın yolu ile duyuru yapılacağı ifade edildi.

Değerlendirme sonuçlarına göre burs hakkı elde eden öğrenciler ivedi olarak Yüksek Öğrenim ve Dış İlişkiler Dairesine başvuru yapıp dosya tamamlamaları gerekiyor.

Dosya tamamlama işlemini geç yapan öğrencilere geriye dönük burs ödemesi yapılmayacak. Ayrıca gelir yönünden kriter üstü olanlar bir defaya mahsus olmak üzere Yüksek Öğrenim ve Dış İlişkiler Dairesine itiraz edebilecek.

Burslu olup da bursları kesilen ara sınıf öğrencilerinin burslarının devamı için eksik belgelerini ivedilikle tamamlamaları gerekiyor.


 

2013-2014  ÖĞRETİM YILI YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİNDE ÖĞRENİM GÖREN VE DESTEK BURSU MÜRACAAT FORUMLARI SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLEREK DESTEK BURSU ALMAYA ADAY OLAN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİDİR.

 

 

Sıra No

Adı Soyadı  

 1.  

BAYRAM KARAKUŞ

 1.  

BUSE ELİGÖN

 1.  

CANBEN ÖZPAŞA

 1.  

DUYGU KIZILKAYA

 1.  

ECE KİNSİZ

 1.  

EMİNE ERTOPRAK

 1.  

ERHAN KİBAR

 1.  

GÖKHAN SARIOĞLU

 1.  

GÜL AKBAŞ

 1.  

HASAN DİRENİŞ

 1.  

HASAN YÜCELEN

 1.  

İBRAHİM SAYMAN

 1.  

İLKNUR KOKULU

 1.  

KONCE DAĞANŞANER

 1.  

MERAL KARAKUŞ

 1.  

MERYEM ALICI

 1.  

MUSTAFA SERDAL YEŞİLLİK

 1.  

NEFİSE GÖKALP

 1.  

NURSEL ALTINIŞIK

 1.  

ÖZGE MACİLA

 1.  

PEMBEGÜL NAMIK

 1.  

SALİH TUGAY

 1.  

SEZGÜN ENGİNSOY

 1.  

SİTEM ALICI

 1.  

ŞENAY ŞENSOY

 1.  

TÜMAY ÇELİKİZ

 

 

2013-2014 ÖĞRETİM YILI YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİNDE ÖĞRENİM GÖREN VE DESTEK BURSU MÜRACAAT FORUMLARI SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLEREK KRİTER ÜSTÜ OLAN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİDİR.

 

Sıra No

Adı Soyadı                          

 1.  

İBRAHİM YAMAN

 1.  

RESA BAHADİ

 1.  

VEDAT DERVİŞOĞLU

 

 

 

2013-2014  ÖĞRETİM YILI TC  ÜNİVERSİTELERİNDE ÖĞRENİM GÖREN VE DESTEK BURSU MÜRACAAT FORUMLARI SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLEREK DESTEK BURSU ALMAYA ADAY OLAN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİDİR.  

 

 

Sıra No

Adı Soyadı  

 1.  

RUSKAT ÖZÇELEBİ

 

2013-2014 ÖĞRETİM YILI TC ÜNİVERSİTELERİNDE  ÖĞRENİM GÖREN VE DESTEK BURSU MÜRACAAT FORUMLARI SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLEREK KRİTER ÜSTÜ OLAN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİDİR.

 

Sıra No

Adı Soyadı                          

 1.  

DENİZ SUSAN MUTİ

 

2013-2014  ÖĞRETİM YILI DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDE ÖĞRENİM GÖREN VE DESTEK BURSU MÜRACAAT FORUMLARI SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLEREK DESTEK BURSU ALMAYA ADAY OLAN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİDİR.

 

 

Sıra No

Adı Soyadı  

 1.  

HAZAN ALTIN

 1.  

BAHAR ÖZYAKUP

 1.  

AYÇA İSKELELİLER

 1.  

MEHMET KANİZİ

 1.  

MERVE ZABUN

 1.  

ORHUN CİBO

 1.  

SELVİN DEMİR

 1.  

SEVİLAY PAMUK

 1.  

SONAY TOKDEMİR

 1.  

VEDİA TOPUZ

 

 

 

2013-2014 ÖĞRETİM YILI DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDE ÖĞRENİM GÖREN VE DESTEK BURSU MÜRACAAT FORUMLARI SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLEREK KRİTER ÜSTÜ OLAN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİDİR.

 

 

SIRA NO

Adı Soyadı                          

 1.  

İNEM MİMAR

 1.  

GÜLSEN YURDAKUL

 1.  

FATMA YÜRÜN

 1.  

CAHİT TUNCAL

 

 

2013-2014  ÖĞRETİM YILI  GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİNDE ÖĞRENİM GÖREN VE DESTEK BURSU MÜRACAAT FORUMLARI SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLEREK DESTEK BURSU ALMAYA ADAY OLAN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİDİR.

 

 

Sıra No

Adı Soyadı                          

1

ALİ OKAN SARIKAYA

2

EZGİN DESTUR

3

FERDİYE BERKSAY

 

 

2013-2014 ÖĞRETİM YILI  ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİNDE ÖĞRENİM GÖREN VE DESTEK BURSU MÜRACAAT FORUMLARI SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLEREK DESTEK BURSU ALMAYA ADAY OLAN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİDİR.

 

 

Sıra No

Adı Soyadı                          

1

FATMA MENEKŞE

2

HÜLYA KADIROĞLU

3

ÜLFET GÜNCAN

 

2013-2014 ÖĞRETİM YILI ULUSLARARASI KIBRIS  ÜNİVERSİTESİNDE ÖĞRENİM GÖREN VE DESTEK BURSU MÜRACAAT FORUMLARI SOSYAL HİZMETLER DAİRESİ TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLEREK KRİTER ÜSTÜ OLAN ÖĞRENCİLERİN LİSTESİDİR.

 

 

SIRA NO

Adı Soyadı                          

 1.  

KEMAL ZURNACILAR

 1.  

SEVGİ FERAMEZOĞLU

 

 

Türk Ajansı Kıbrıs (TAK)

Son Güncelleme: 18.06.2014 12:43
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner162

banner146

banner50

banner68

banner164