banner152
banner151

ARADAKİ BUZLAR ERİYOR!

Sucuoğlu, Serbest Çalışan Hekimler Birliği’ni kabul etti

17 Kasım 2016 Perşembe 11:36
ARADAKİ BUZLAR ERİYOR!
 SerbestÇalışanHekimlerBirliğiBaşkanveyeniyönettimkurulu, SağlıkBakanıFaizSucuoğlu’nuziyaretederek, sağlıksistemindekisorunlarıveçözümönerilerinigörüştü.

SerbestÇalışanHekimlerBirliğiBaşkanıRemziGardiyanoğlu, ülkedekisağlıksistemindeyaşanansorunlaradeğinerek,sorunlarınçözümükonusundabakanlıkilebirliktehareketetmekistediklerinisöyledi.

Gardiyanoğlu, sağlıksistemininyenilenmesikonusundabakanlığınatacağıadımlarıntakipçisiolacaklarını da belirterek, sağlıksistemininülkenin, sosyal, kültürelveekonomikkoşullarıgözönünealınarakhazırlanmasıgerektiğinibelirtti.

SUCUOĞLU

SağlıkBakanıFaizSucuoğluise, sağlıkhizmetlerininbirbütünolduğunuvekamuveözeldiyeayırmadanelealınmasınıdoğrubulduğunusöyledi.

Sucuoğlukedinindeözelsektördengelenbirdoktorolduğunu, dolayısıileözelsektördeçalışandoktorlarınsıkıntılarınıbildiğinisöyleyerekSerbestÇalışanHekimlerBirliğiileişbirliğiiçerisindeçalışmaarzusundaolduklarınıifadeetti.

Sağlıksistemininyenilenmesiilesağlıkkalitesinin de yükseleceğiniifadeedenSucuoğlu,özelsektördeçalışandoktorlarınsistemedahiledilebilmeleriiçinSerbestÇalışanHekimlerBirliği’neönerisunduklarını, kararlarınıdahasonrabakanlığabildireceklerinisöyledi.

Sucuoğlu, sağlıksistemindegenelsağlıksigortasıvedönersermayeninbüyükönemiolduğunaişaretederek, ilgilitümkesimlerindahilolacağıbirsistemkuracaklarınıda sözlerineekledi.
Son Güncelleme: 17.11.2016 11:39
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner146

banner157

banner68

banner40