banner152
banner151

AMERİKAN KOLEJİNDEN ÜSTÜN BAŞARI

AMERİKAN KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ EDEXCEL,CAMBRIDGE VE OCR ULUSLARARASI BİLİM SINAVLARINDA BÜYÜK BAŞARI GÖSTERDİ.

23 Ağustos 2013 Cuma 15:23
AMERİKAN KOLEJİNDEN ÜSTÜN BAŞARI
Girne Amerikan Üniversitesi Yükseköğretim öncesi eğitim Kurumları Konsorsiyumu Okullar Grubu bünyesinde 18 farklı ülkeden öğrencisi ile eğitim veren Amerikan Kolej, 2012-2013 eğitim yılında Edexcel,Cambridge ve OCR uluslararası eğitim kurumlarının yapmış olduğu IGCSE, GCE AS/A LEVEL sınavlarında uzman eğitim kadrosu ve öğrencileri ile büyük başarı gösterdi.
Konuyla ilgili Amerikan Kolejinden yapılan açıklamada Amerikan Koleji öğrencilerinin bu yıl ilk kez KKTC genelinde Fotoğrafçılık dalında sınavlara katılarak bu alanda % 100 başarı sağladığı belirtilerek Amerikan Koleji bünyesinde küresel dünyada geleceğin kanaat önderi olma vizyonu ile eğitim gören öğrencilere ortaya koydukları başarıdan dolayı teşekkür edildi.
Üstün Başarı Kategorisi :
Kaan Raif - Matematik A Seviye A*C3 A
C4 A
M1 A
Biyoloji A seviye B Biyoloji 4 A
Biyoloji 5 A
Biyoloji 6 B
Fizik A seviye B Fizik 4 B
Fizik 5 A
Fizik 6 A
Türkçe A seviye A


Maria Goltseva - Art & Design AS A
Türkçe AS A
İngilizce AS B
Matematik AS B
Psikoloji IGCSE A*

Şerife Hikmet - Biyoloji IGCSE A*
Fizik IGCSE A
Kimya IGCSE A
Matematik IGCSE A
Bilgi Teknolojileri IGCSE A
Art & Design IGCSE B

Cem Gümüşdağ - Biyoloji IGCSE A
Matematik IGCSE A
Bilgi Teknolojileri IGCSE A
Ekonomi IGCSE A
Fizik IGCSE B

Shukufa Hajıyeva Biyoloji IGCSE A
Kimya IGCSE A
Matematik IGCSE A
Bilgi Teknolojileri IGCSE A
Fotoğrafçılık IGCSE B

Pınar Yılmaz - Psikoloji IGCSE A*
Grafik tasarım IGCSE A
Bilgi Teknolojileri IGCSE A
İngilizce 1st Language B
Sosyoloji IGCSE B
Matematik IGCSE B
Biyoloji IGCSE B




CAMBRIDGE sınav sonuçları :

IGCSE grafik dizayn
Pınar Yılmaz A
Aylar Gimadiyeva A
Tülip Dedekorkut A
Savcı Genç Osman B
Salih Kayasal B
Şerife Hikmet B
Mehmet Konti B
Yaren Fadıloğluları C
Alanur Koç C

AS Level grafik dizayn
Nurşan Arpalıklı A
Özcan Kahvecioğlu A
Çizem Kubilay A
Tacan İbrahimoğlu A
Maria Goltseva A
Deniz Sönmez A


IGCSE IT
Şerife Hikmet A
Shukufa Hajıyeva A
Cem Gümüşdağ A
Pınar Yılmaz A
Salih Kayasal B
Koray Emirhoca B
Toygun Nalbant B
Joumana Maksoud B
Kaan Akerzurumlu B
Dinçer Erdoğan B
Thomas Holloway C
Mert Mohaç C
Jem Elliot Mustafa C
Bartu Özcan C
Caner İsmail C
Cem Büyüksural C
Kadriye Koç C
Süleyman Mullahasan C
Kenan Emin C
Sevilsu Sözal D
Arda Yalçındağ D
Ertan Raymond Rızaoğlu D


AS Level IT
Harry Jake Wadsworth B
Eren Balı C
Mert Hassan C
Güzide Göztaşı C
Tolga Nalbant D
Mustafa Kayruhan D

A Level IT
Barlas Şahinoğlu B


IGCSE İngiliz edebiyatı
1 Bertan Ali D

IGCSE ingilizce 1st LANGUAGE
Pınar Yılmaz B
Thomas Holloway C
Tülip Dedekorkut C
Joumana Maksoud C
Kenan Emin C
Kadriye Koç D

AS Level İngiliz dili
Maria Goltseva B
Harry Jake Wadsworth D
Timur İbrahim D

IGCSE dizayn teknolojileri
Aylar Gimadiyeva C
Mehmet Konti C
Buğçe Bozkurt C

IGCSE sosyoloji
Şenay İmamoğlu B
Joumana Maksoud B
Pınar Yılmaz B
Türkan Teknikel C
Tülip Dedekorkut D
Aysel Erduran D

IGCSE çocuk gelişimi
Türkan Teknikel C
Aytül Türer D

EDEXCEL sınav sonuçları:

matematik IGCSE
Shukufa Hajıyeva A
Cem Gümüşdağ A
Şerife Hikmet A
Aylar Gimadiyeva B
Salih Kayasal B
Türkan Teknikel B
Aytül Türer B
Cem Büyüksural B
Kaan Akerzurumlu B
Pınar Yılmaz B
Toygun Nalbant B
Aysel Erduran B
Dinçer Erdoğan B
Sonay Akduman B
Bartu Özcan B
Surur Ongut B
Serhan Aydınel C
Sevilsu Sözal C
Münevver İsmail C
Mert Mohaç C
Koray Emirhoca C
Tulip Dedekorkut C
Kenan Emin C
Yazmin Raşit C
Selin Mimoğlu D
Caner İsmail D
Ahmet Djemal D
Zaid Al Mashni D
Niall Morris D
Ertan Raymond Rızaoğlu D
Sevim Limasollu D
Ezgi İleli D
Arda Yalçındağ D

C 1
Kaan Öztunç B
Maria Goltseva B
Mert Hassan C
İsmet Vurur C
Esma Kılıç C
Harry Jake Wadsworth C
Dilber Barakalı D
Harry Jake Wadsworth D
Ulaş Ülmen D
Mehmet Konti D

C 2
Maria Goltseva B
Harry Jake Wadsworth C
Kaan Öztunç C
Ulaş Ülmen D

S 1
Selin Eser C
Kaan Öztunç C
Harry Jake Wadsworth D
Ulaş Ülmen D

M 1
Kaan Raif A
Maria Goltseva C
Selin Eser D

C 3
1 Kaan Raif A

C 4
1 Kaan Raif A

Fizik IG
Şerife Hikmet A
Cem Gümüşdağ B
İsmet Vurur C
Kaan Öztunç C
Caner İsmail D
Kaan Akerzurumlu D
Toygun Nalbant D

Fizik UNITE 4
1 Kaan Raif B

Fizik UNITE 5
1 Kaan Raif A

Fizik UNITE 6
1 Kaan Raif A

Biyoloji IGCSE
Şerife Hikmet A*
Cem Gümüşdağ A
Shukufa Hajıyeva A
Salih Kayasal B
Aytül Türer B
Kaan Akerzurumlu B
Pınar Yılmaz B
Aysel Erduran B
Joumana Maksoud C
Türkan Teknikel C
Mert Mohaç D

Biyoloji UNITE 4
1 Kaan Raif A

Biyoloji UNITE 5
1 Kaan Raif A

Biyoloji UNITE 6
1 Kaan Raif B

Kimya IGCSE
1 Shukufa Hajıyeva A
2 Şerife Hikmet A
3 Kaan Akerzurumlu C

Psikoloji UNITE 1 IGCSE
Maria Goltseva A*
Pınar Yılmaz A*
Türkan Teknikel A
Tulip Dedekorkut A
Aytül Türer A
Aysel Erduran A
Surur Ongut A
Kadriye Koç B
Remi Chorley B
Joumana Maksoud B
Sam Chorley C
Jack Lee Barton C
Thomas Holloway C
Niall Morris D
Sevim Limasollu D
Ertan Raymond Rızaoğlu D
Koray Emirhoca D


Psikoloji UNIT 2 IGCSE
Pınar Yılmaz A
Maria Goltseva A
Joumana Maksoud B
Aytül Türer B
Aysel Erduran B
Türkan Teknikel C
Sam Chorley C
Jack Lee Barton D
Yazmin Raşit D
Tulip Dedekorkut D
Surur Ongut D
Remi Chorley D

Psikoloji UNITE 1 AS
Şenay İmamoğlu B


Psikoloji UNITE 2 AS
Şenay İmamoğlu C

Coğrafya IGCSE
Thomas Holloway C
Niall Morris D

Tarih IGCSE
Thomas Holloway D

Ekonomi IGCSE
Cem Gümüşdağ A
Bartu Özcan C
Surur Ongut C
Aylar Gimadiyeva D


Fotoğrafçılık IGCSE
Shukufa Hajıyeva B
Sevim Limasollu B
Joumana Maksoud C
Arda Yalçındağ C
Ezgi İleli C


P.E. IGCSE
Ayden Tahsin A
Koray Emirhoca B
Kenan Emin B
Ertan Raymond Rızaoğlu C
Sam McCarthy C
Ahmet Djemal D
Koral Osman D


ESL IGCSE
Selenya Berkin A
Salih Yamanşef B
Caner İsmail B
Münevver İsmail B
Kiah Emin B
Amber Morris B
Bartu Özcan C
Ahmet Djemal C
Melisa Hakansoy C
Selin Mimoğlu C
Dinçer Erdoğan C
Güliz Berkant C
Buğçe Bozkurt C
Emir Hüssein D
Ömer Can Baştaş D
Sevim Limasollu D
Mert Hassan D
Koral Osman D

ESL IGCSE – 4EA0 1
Remi Chorley A
Sam Chorley C
Jack Lee Barton C



Türkçe IGCSE
Mehmet Kaan Özkan A*
Bahar Gümüşdağ A*
Asya Öztürk A*
Buğçe Bozkurt A*
Emine Keremoğlu A
Dilara Bakgör A
Erol Sucuoğlu A
Sevilsu Sözal A
Sürur Öngüt A
Selenya Berkin A
Caner İsmail A
Münevver İsmail A
Ertan Raymond Rızaoğlu A
Selcan Cansever B
Hatice Savoğlu B
Sertaç Savim B
Ahmet Öztunç B
Ayten Dolmacı B
Selim Alptekin B
Deniz Arıkoğlu B
Ezgi İleli B
Melisa Hakansoy B
Asrın Eker B
Kadriye Koç B
Sevim Limasollu B
Alkar Kazın B
Aysel Amir C
Deniz Kavran C
Can Teknikel D
Eliz Velettin D
Emir Hüssein D
Kenan Emin D




OCR Sınav Sonuçları:

Türkçe AS LEVEL
Şenay İmamoğlu A
Dilber Barakalı A
Ahmet Çağer A
İsmet Vurur A
Maria Goltseva A
Güzide Göztaşı A
İrem Nur Bay A
Caner İsmail B
Mehmet Konti B
Mustafa Kayruhan B
Oğulcan Vuruşan C
Serhan Aydınel D
Bora Sed D

Türkçe A LEVEL
Barlas Şahinoğlu A
Selin Eser A
Kaan Raif A
Güzide Göktaşı A
Korman Bablonkay A
İzem Ertepınar A
Çiler Velettin B
Ulaş Ülmen B
Tolga Nalbant B
Mustafa Kayruhan B
Mehmetali Hüdaverdi B
Emine Tilkioğlu B
Mehmet Konti C
Naim Ersoy D

Son Güncelleme: 23.08.2013 15:27
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner146

banner157

banner68

banner40