banner113

K-Pet liglerinde toplu sonuçlar...

K-Pet Süper Lig ve 1.Lig'de 21. Hafta ile Diğer Liglerin Maç Sonuçları

K-Pet liglerinde toplu sonuçlar...

K-Pet Süper Lig ve 1.Lig'de 21. Hafta ile Diğer Liglerin Maç Sonuçları

04 Mart 2018 Pazar 21:17
359 Okunma
K-Pet liglerinde toplu sonuçlar...
K-Pet Süper Lig
 
Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
02.03.2018
18:15
ÜNER BERKALP STADYUMU BAF ÜLKÜ YURDU 4 - 1 
Detaylar 
MAĞUSA TÜRK GÜCÜ (H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) MEHMET TARIM
(Y) SERTAN ALKIN
(D) KEREM ERAN
03.03.2018
15:00
ÜNER BERKALP STADYUMU LEFKE TSK 5 - 1 
Detaylar 
TÜRK OCAĞI LİMASOL (H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(D) OSMAN KÜÇÜK
03.03.2018
15:00
İSKELE CUMHURİYET STADI L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 3 - 2 
Detaylar 
GENÇLİK GÜCÜ TSK (H) FEHİM DAYI
(Y) ZEKAİ TÖRE
(Y) ALİ KARAHASAN
(D) SERKAN DURMAZ
03.03.2018
15:00
LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 3 - 0 
Detaylar 
YALOVA SK (H) MEHMET MALEK
(Y) KAAN KODAY
(Y) ALİ AKÇINAR
(D) EMRE ÖZTAŞLI
04.03.2018
15:00
ALSANCAK MUSTAFA HİDAYET ÇAĞLAR STADI MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK
Detaylar
YENİCAMİ AK (H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) NECMİ BULUT
(Y) FERHAT TUNA
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
04.03.2018
15:00
OZANKÖY MUSTAFA ÖZKAYIM STADI OZANKÖY SK 0 - 1 
Detaylar 
YENİ BOĞAZİÇİ DSK (H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) EMİNE YARKIN
(Y) OLGUN CANİK
(D) HAKAN MUHTAROĞLU
04.03.2018
15:00
ÜNER BERKALP STADYUMU GAÜ ÇETİNKAYA TSK 2 - 2 
Detaylar 
CİHANGİR GSK (H) TURGAY MİSK
(Y) HAKAN ÜNAL
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(D) EVREN KARADEMİR
05.03.2018
18:15
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK
Detaylar
BİNATLI YSK (H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) OZAN KEL
(D) MEHMET SEZENER


K-Pet 1.Lig
 
Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
28.02.2018
15:00
ÇANAKKALE MUHARREM DÖVEÇ STADI ÇANAKKALE TSK 0 - 3 
Detaylar 
MORMENEKŞE GB (H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) OZAN KEL
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER
03.03.2018
15:00
ESENTEPE ERDAL BARUT STADI ESENTEPE KKSK 2 - 0 
Detaylar 
GÖÇMENKÖY İYSK (H) TİMUR ERCAN BODİ
(Y) CEMAL SAKALLI 
(Y) ALİ ORÇAN
(D) OSMAN ÖZPAŞA
03.03.2018
15:00
MEHMETÇİK STADI KAYA MEHMETÇİK TÇB 1 - 0 
Detaylar 
DUMLUPINAR TSK (H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) ÖMER DOĞRU
(D) HASAN ERİŞ
03.03.2018
15:00
LAPTA ŞHT. ŞEVKET KADİR STADI LAPTA TBSK 4 - 2 
Detaylar 
ÇANAKKALE TSK (H) EVREN KARADEMİR
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(Y) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
03.03.2018
15:00
BOSTANCI BAĞCIL STADI BOSTANCI BAĞCIL SK 4 - 2 
Detaylar 
MARAŞ GSK (H) SERDAR BİLGİMER
(Y) EMİNE YARKIN
(Y) YUSUF BAKAR
(D) TURGAY MİSK
04.03.2018
15:00
MORMENEKŞE CEMAL BALSES STADI MORMENEKŞE GB 5 - 3 
Detaylar 
GÖNYELİ SK (H) MEHMET SEZENER
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) HÜSEYİN ÖZKAN
04.03.2018
15:00
DEĞİRMENLİK SADIK CEMİL STADI (SENTETİK) DEĞİRMENLİK SK 2 - 1 
Detaylar 
HAMİTKÖY ŞHSK (H) OSMAN KÜÇÜK
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(D) SERHAN ŞİMŞEK
04.03.2018
15:00
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI GİRNE HALK EVİ 4 - 0 
Detaylar 
AKOVA VUDA T.Ç.B. (H) HASAN ERİŞ
(Y) HAKAN GÖK
(Y) ZEKAİ TÖRE
(D) FEHİM DAYI
04.03.2018
18:00
LEFKE 16 AĞUSTOS STADI DOĞANCI SK
Detaylar
GÖRNEÇ KSK (H) KEREM ERAN
(Y) MUSTAFA TORUN
(Y) ALİ AKÇINAR
(D) MEHMET MALEK


U21 Süper Lig
 
Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
03.03.2018
12:30
GÜZELYURT BAF ÜLKÜ YURDU ANT. SAHASI BAF ÜLKÜ YURDU 2 - 2 
Detaylar 
MAĞUSA TÜRK GÜCÜ (H) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) AHMET GENÇ
(Y) HASAN CUŞKUN
03.03.2018
12:30
LEFKE 16 AĞUSTOS STADI LEFKE TSK 0 - 4 
Detaylar 
TÜRK OCAĞI LİMASOL (H) EREN ZEKİ UÇAR
(Y) CAFER BAYRAKTAR
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
03.03.2018
12:30
İSKELE CUMHURİYET STADI L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 0 - 3 
Detaylar 
GENÇLİK GÜCÜ TSK (H) BURAK MANDIRALI
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) MAZLUM KARABOĞA
03.03.2018
12:30
LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 7 - 0 
Detaylar 
YALOVA SK (H) CEMAL SARI
(Y) MEHMET SUNGUR
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
04.03.2018
12:30
OZANKÖY MUSTAFA ÖZKAYIM STADI OZANKÖY SK 1 - 1 
Detaylar 
YENİ BOĞAZİÇİ DSK (H) MURAT İZCİ
(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) ŞAMİL BOZKURT SAFİ
04.03.2018
12:30
LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADI GAÜ ÇETİNKAYA TSK 2 - 3 
Detaylar 
CİHANGİR GSK (H) İSMAİL EGELİ
(Y) ÖMER KÖSE
(Y) ALİ EREN ORÇAN
04.03.2018
12:30
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 8 - 4 
Detaylar 
BİNATLI YSK (H) ABDULLAH GENÇ
(Y) TAŞAR KARLANKUŞ
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
07.03.2018
15:30
ALSANCAK MUSTAFA HİDAYET ÇAĞLAR STADI MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK
Detaylar
BİNATLI YSK (H) MURAT İZCİ
(Y) TAŞAR KARLANKUŞ
(Y) HÜSEYİN SAÇAR


U21 Bölgesel Lig Doğu Grubu
 
Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
03.03.2018
15:00
TURUNÇLU HASAN BARDAKKO STADI MESARYA SK 1 - 6 
Detaylar 
MORMENEKŞE GB (H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) SERKAN BAŞKAYA
(Y) HALİL ÖZKAN KOLBUDAK
03.03.2018
13:00
MARAŞ STADI (SENTETİK) DUMLUPINAR TSK 11 - 0 
Detaylar 
GÖRNEÇ KSK (H) HÜSEYİN BAZ
(Y) ARİF MALEK
(Y) İBRAHİM KATMER
03.03.2018
11:00
AKOVA ERAY VUDALI STADI AKOVA VUDA T.Ç.B. 5 - 0 
Detaylar 
DEĞİRMENLİK SK (H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) RÜYA SAKALLI
(Y) DOĞAN YILDIZ
04.03.2018
15:00
MEHMETÇİK STADI KAYA MEHMETÇİK TÇB 0 - 5 
Detaylar 
ÇANAKKALE TSK (H) RECEP YAMUK
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
(Y) SERDAR GÜRPINAR
04.03.2018
15:00
ESENTEPE ERDAL BARUT STADI ESENTEPE KKSK 0 - 4 
Detaylar 
MARAŞ GSK (H) AHMET GENÇ
(Y) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) HASAN CUŞKUN


U21 Bölgesel Lig Batı Grubu 
 
Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
03.03.2018
15:00
DOĞANCI EMEK STADI DOĞANCI SK 1 - 2 
Detaylar 
GÖNYELİ SK (H) TAŞAR KARLANKUŞ
(Y) ÖZGÜR CEM TAŞDEMİR
(Y) ŞAMİL BOZKURT SAFİ
04.03.2018
15:00
KARŞIYAKA ERGİN CEMAL ŞAHDUR SAHASI KARŞIYAKA ASK 2 - 1 
Detaylar 
LAPTA TBSK (H) ÖZGÜR CEM TAŞDEMİR
(Y) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) HALİL ATLAR
04.03.2018
11:00
HAMİTKÖY ESAT ERDOĞMUŞ STADI HAMİTKÖY ŞHSK 2 - 1 
Detaylar 
BOSTANCI BAĞCIL SK (H) HÜSEYİN BAZ
(Y) CAFER BAYRAKTAR
(Y) EREN ZEKİ UÇAR
04.03.2018
12:00
GİRNE PIA BELLA SAHASI GİRNE HALK EVİ 0 - 5 
Detaylar 
GÖÇMENKÖY İYSK (H) LATİF ERİŞMEN
(Y) MEHMET ÖZKAN
(Y) İRFAN ALICI
04.03.2018
11:00
ÇATALKÖY NİHAT BAĞCIER STADI DÜZKAYA KOSK 1 - 0 
Detaylar 
DENİZLİ SK (H) SERKAN BAŞKAYA
(Y) ESAT CEMMEDO
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
07.03.2018
15:30
ÇATALKÖY NİHAT BAĞCIER STADI DÜZKAYA KOSK
Detaylar
GİRNE HALK EVİ (H) RECEP YAMUK
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
(Y) HALİL ATLAR


BTM 1. Ligi Kırmızı Grup
 
Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
04.03.2018
11:30
DÖRTYOL SAHASI DÖRTYOL SK 4 - 3 
Detaylar 
SERDARLI GB (H) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) ALİ ORÇAN
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(D) SERKAN DURMAZ
04.03.2018
14:00
DİPKARPAZ SAHASI DİPKARPAZ TÜRK SK 3 - 0 
Detaylar 
YILDIRIM SK (H) OZAN KEL
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) CEMAL SARI
(D) HÜSEYİN ÖZAŞIK
04.03.2018
11:30
AKOVA ERAY VUDALI STADI GEÇİTKALE GSK 2 - 4 
Detaylar 
MESARYA SK (H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) CEMAL SAKALLI 
(D) KAAN KODAY
04.03.2018
11:30
VADİLİ 14 AĞUSTOS STADI VADİLİ TÇB SK 2 - 1 
Detaylar 
KUMYALI SK (H) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) BURAK MANDIRALI
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER
04.03.2018
11:30
TATLISU RAUF RAİF DENKTAŞ STADI (SENTETİK) TATLISU SERACILAR SK 1 - 3 
Detaylar 
GAZİKÖY SK (H) ALİ KARAHASAN
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(D) ÖMER DOĞRU


KTFF U15 Ligi 1.Grup
 
Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
28.02.2018
15:00
İSKELE CUMHURİYET STADI L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 3 - 0 
Detaylar 
YENİ BOĞAZİÇİ DSK (H) EREN ERDOĞAN
(Y) CEMAL SAKALLI 
(Y) AHMET GENÇ
03.03.2018
15:30
DİPKARPAZ SAHASI DİPKARPAZ TÜRK SK 4 - 2 
Detaylar 
AKOVA VUDA T.Ç.B. (H) MEHMET ÖZKAN
(Y) RECEP YAMUK
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
03.03.2018
15:30
YENİ BOĞAZİÇİ OSMAN E. MEHMET STADI YENİ BOĞAZİÇİ DSK 13 - 1 
Detaylar 
KAYA MEHMETÇİK TÇB (H) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) BURAK MANDIRALI
(Y) MAZLUM KARABOĞA


KTFF U15 Ligi 2.Grup
 
Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
03.03.2018
10:00
MARAŞ STADI (SENTETİK) MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ 7 - 1 
Detaylar 
MARAŞ GSK (H) ARİF MALEK
(Y) HÜSEYİN BAZ
(Y) İBRAHİM KATMER
03.03.2018
10:00
GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 12 - 0 
Detaylar 
GÜVERCİNLİK İYSK (H) RECEP YAMUK
(Y) MEHMET ÖZKAN
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
03.03.2018
10:00
ÇANAKKALE MUHARREM DÖVEÇ STADI ÇANAKKALE TSK 0 - 4 
Detaylar 
DUMLUPINAR TSK (H) SERKAN BAŞKAYA
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) HALİL ÖZKAN KOLBUDAK


KTFF U15 Ligi 3.Grup
 
Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
27.02.2018
15:30
DENİZLİ STADI DENİZLİ SK 0 - 5 
Detaylar 
BAF ÜLKÜ YURDU (H) RECEP YAMUK
(Y) TAŞAR KARLANKUŞ
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
03.03.2018
10:00
LEFKE 16 AĞUSTOS STADI LEFKE TSK 0 - 13 
Detaylar 
BİNATLI YSK (H) CAFER BAYRAKTAR
(Y) EREN ZEKİ UÇAR
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
03.03.2018
10:00
BOSTANCI FİKRİ KARAYEL STADI YALOVA SK 10 - 1 
Detaylar 
DENİZLİ SK (H) AHMET GENÇ
(Y) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) HASAN CUŞKUN
07.03.2018
15:30
BOSTANCI FİKRİ KARAYEL STADI YALOVA SK
Detaylar
BAF ÜLKÜ YURDU (H) EREN ERDOĞAN
(Y) AHMET GENÇ
(Y) SERDAR GÜRPINAR
07.03.2018
15:30
DENİZLİ STADI DENİZLİ SK
Detaylar
LEFKE TSK (H) BERK BAĞRIKARA
(Y) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) HASAN CUŞKUN


KTFF U15 Ligi 4.Grup
 
Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
03.03.2018
10:00
LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADI GENÇLİK GÜCÜ TSK 0 - 11 
Detaylar 
GÖNYELİ SK (H) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) CEMAL SARI
(Y) MEHMET SUNGUR
03.03.2018
14:30
GÖÇMENKÖY STADI GÖÇMENKÖY İYSK 0 - 8 
Detaylar 
YENİCAMİ AK (H) ÖMER KÖSE
(Y) LATİF ERİŞMEN
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
04.03.2018
10:00
LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADI GAÜ ÇETİNKAYA TSK 0 - 3 
Detaylar 
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK (H) ÖMER KÖSE
(Y) İSMAİL EGELİ
(Y) ALİ EREN ORÇAN


KTFF U15 Ligi 5.Grup
 
Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
03.03.2018
10:00
ALSANCAK MUSTAFA HİDAYET ÇAĞLAR STADI MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 2 - 4 
Detaylar 
TÜRK OCAĞI LİMASOL (H) ABDULLAH GENÇ
(Y) İRFAN ALICI
(Y) HALİL ATLAR
03.03.2018
12:30
LAPTA ŞHT. ŞEVKET KADİR STADI LAPTA TBSK 10 - 1 
Detaylar 
OZANKÖY SK (H) İRFAN ALICI
(Y) ABDULLAH GENÇ
(Y) HALİL ATLAR
04.03.2018
10:00
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 5 - 1 
Detaylar 
DÜZKAYA KOSK (H) TAŞAR KARLANKUŞ
(Y) ABDULLAH GENÇ
(Y) NURHAN KUTLUGÜN


KTFF U15 Ligi 6.Grup
 
Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
03.03.2018
10:00
DEĞİRMENLİK SADIK CEMİL STADI (SENTETİK) DEĞİRMENLİK SK 10 - 1 
Detaylar 
CİHANGİR GSK (H) LATİF ERİŞMEN
(Y) ÖMER KÖSE
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE


TAHSİN MERTEKÇİ Kıbrıs Kupası
 
Tarih Stat 1. Takım Skor 2. Takım Hakemler
07.03.2018
14:00
İSKELE CUMHURİYET STADI L. GENÇLER BİRLİĞİ SK
Detaylar
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK
07.03.2018
14:00
GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI MAĞUSA TÜRK GÜCÜ
Detaylar
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK
07.03.2018
14:00
CİHANGİR STADI CİHANGİR GSK
Detaylar
BAF ÜLKÜ YURDU
07.03.2018
18:00
LEFKOŞA ATATÜRK STADI GAÜ ÇETİNKAYA TSK
Detaylar
YENİCAMİ AK
Site İçi Arama
Detaylı Arama
© 2011 - 2018 Tüm Hakları saklıdır.
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu
Kullanım Koşulları | Kopya Hakları | Sponsorlar | İletişim Kibris ivf merkezi YEBA Teknoloji
Written by 
Togan Çakmak
Son Güncelleme: 04.03.2018 21:36
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.