K-Pet liglerinde toplu sonuçlar

Liglerde 14. hafta maçları tamamlandı

K-Pet liglerinde toplu sonuçlar

Liglerde 14. hafta maçları tamamlandı

24 Aralık 2017 Pazar 20:07
342 Okunma
K-Pet liglerinde toplu sonuçlar

K-Pet Süper Lig
 

TarihStatEv Sahibi TakımSkorMisafir TakımHakemler

22.12.2017
18:00LEFKOŞA ATATÜRK STADIGAÜ ÇETİNKAYA TSK3 - 1 
Detaylar 
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK(H) MEHMET MALEK
(Y) ALİ AKÇINAR
(Y) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(D) HAKAN MUHTAROĞLU

22.12.2017
18:00LEFKE 16 AĞUSTOS STADILEFKE TSK1 - 2 
Detaylar 
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK(H) TURGAY MİSK
(Y) HAKAN GÖK
(Y) ZEKAİ TÖRE
(D) OSMAN KÜÇÜK

23.12.2017
14:00İSKELE CUMHURİYET STADIL. GENÇLER BİRLİĞİ SK0 - 1 
Detaylar 
YENİ BOĞAZİÇİ DSK(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(D) SERHAN ŞİMŞEK

23.12.2017
14:00GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADITÜRK OCAĞI LİMASOL0 - 1 
Detaylar 
YALOVA SK(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) MERT ERCAN BULUT
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(D) MEHMET SEZENER

23.12.2017
14:00CİHANGİR STADICİHANGİR GSK1 - 2 
Detaylar 
YENİCAMİ AK(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) ÖMER DOĞRU
(D) KEREM ERAN

24.12.2017
14:00LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADIGENÇLİK GÜCÜ TSK1 - 0 
Detaylar 
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK(H) SERKAN DURMAZ
(Y) KAAN KODAY
(Y) OZAN KEL
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU

24.12.2017
14:00ÜNER BERKALP STADYUMUBAF ÜLKÜ YURDU1 - 1 
Detaylar 
OZANKÖY SK(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) NECMİ BULUT
(D) EVREN KARADEMİR

24.12.2017
14:00GAZİMAĞUSA CANBULAT STADIMAĞUSA TÜRK GÜCÜ2 - 2 
Detaylar 
BİNATLI YSK(H) ALİ ÖZER
(Y) EMİNE YARKIN
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(D) FEHİM DAYI



K-Pet 1.Lig
 

TarihStatEv Sahibi TakımSkorMisafir TakımHakemler

23.12.2017
14:00MEHMETÇİK STADIKAYA MEHMETÇİK TÇB0 - 3 
Detaylar 
ESENTEPE KKSK(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) OLGUN CANİK
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER

23.12.2017
14:00HAMİTKÖY ESAT ERDOĞMUŞ STADIHAMİTKÖY ŞHSK1 - 0 
Detaylar 
GÖNYELİ SK(H) FEHİM DAYI
(Y) OZAN KEL
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(D) EMRE ÖZTAŞLI

23.12.2017
14:00MARAŞ STADI (SENTETİK)MARAŞ GSK0 - 0 
Detaylar 
GÖÇMENKÖY İYSK(H) TİMUR ERCAN BODİ
(Y) DOĞAN ELMALI
(Y) ENVER KALKIN
(D) MEHMET MALEK

23.12.2017
14:00GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADIDUMLUPINAR TSK7 - 2 
Detaylar 
GÖRNEÇ KSK(H) EVREN KARADEMİR
(Y) HAKAN ÜNAL
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) SERKAN DURMAZ

24.12.2017
14:00AKOVA ERAY VUDALI STADIAKOVA VUDA T.Ç.B.3 - 2 
Detaylar 
DOĞANCI SK(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) ALİ ORÇAN
(Y) EREN ERDOĞAN
(D) MEHMET SEZENER

24.12.2017
14:00BOSTANCI BAĞCIL STADIBOSTANCI BAĞCIL SK3 - 0 
Detaylar 
MORMENEKŞE GB(H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) ALİ KARAHASAN
(Y) CEMAL SAKALLI 
(D) KEREM ERAN

24.12.2017
14:00DEĞİRMENLİK SADIK CEMİL STADI (SENTETİK)DEĞİRMENLİK SK3 - 1 
Detaylar 
LAPTA TBSK(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY

24.12.2017
14:00GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADIGİRNE HALK EVİ2 - 0 
Detaylar 
ÇANAKKALE TSK(H) OSMAN KÜÇÜK
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) SERTAN ALKIN
(D) OSMAN ÖZPAŞA



U21 Süper Lig
 

TarihStatEv Sahibi TakımSkorMisafir TakımHakemler

23.12.2017
11:30LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADIGAÜ ÇETİNKAYA TSK0 - 3 
Detaylar 
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK(H) ABDULLAH GENÇ
(Y) MEHMET ÖZKAN
(Y) HASAN CUŞKUN

23.12.2017
11:30LEFKE 16 AĞUSTOS STADILEFKE TSK2 - 5 
Detaylar 
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK(H) TAŞAR KARLANKUŞ
(Y) EREN ZEKİ UÇAR
(Y) AHMET GENÇ

23.12.2017
11:30İSKELE CUMHURİYET STADIL. GENÇLER BİRLİĞİ SK2 - 0 
Detaylar 
YENİ BOĞAZİÇİ DSK(H) LATİF ERİŞMEN
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) TAYYAR ALPDAĞ

23.12.2017
11:30KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADITÜRK OCAĞI LİMASOL3 - 2 
Detaylar 
YALOVA SK(H) EREN ERDOĞAN
(Y) İRFAN ALICI
(Y) NURHAN KUTLUGÜN

23.12.2017
11:30CİHANGİR STADICİHANGİR GSK1 - 0 
Detaylar 
YENİCAMİ AK(H) BURAK MANDIRALI
(Y) SERKAN BAŞKAYA
(Y) DOĞAN YILDIZ

24.12.2017
11:30LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADIGENÇLİK GÜCÜ TSK2 - 1 
Detaylar 
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK(H) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) SERDAR GÜRPINAR

24.12.2017
11:30GÜZELYURT BAF ÜLKÜ YURDU ANT. SAHASIBAF ÜLKÜ YURDU5 - 2 
Detaylar 
OZANKÖY SK(H) CAFER BAYRAKTAR
(Y) HÜSEYİN BAZ
(Y) ÖZGÜR CEM TAŞDEMİR

24.12.2017
11:30GAZİMAĞUSA CANBULAT STADIMAĞUSA TÜRK GÜCÜ2 - 2 
Detaylar 
BİNATLI YSK(H) İSMAİL EGELİ
(Y) HACI AHMET ÖZER
(Y) MEHMET SUNGUR



U21 Bölgesel Lig Doğu Grubu
 

TarihStatEv Sahibi TakımSkorMisafir TakımHakemler

23.12.2017
14:30DİPKARPAZ SAHASIDİPKARPAZ TÜRK SK4 - 1 
Detaylar 
ÇANAKKALE TSK(H) CEMAL SARI
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) ALİ EREN ORÇAN

23.12.2017
11:30GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADIDUMLUPINAR TSK3 - 1 
Detaylar 
AKOVA VUDA T.Ç.B.(H) RECEP YAMUK
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE

24.12.2017
11:30DEĞİRMENLİK SADIK CEMİL STADI (SENTETİK)DEĞİRMENLİK SK0 - 3 
Detaylar 
MARAŞ GSK(H) MURAT İZCİ
(Y) CEMRE MALEK
(Y) RÜYA SAKALLI

24.12.2017
14:30GÖRNEÇ ÜÇ ŞEHİTLER STADI (SENTETİK)GÖRNEÇ KSK1 - 3 
Detaylar 
KAYA MEHMETÇİK TÇB(H) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) SERKAN BAŞKAYA
(Y) MAZLUM KARABOĞA

24.12.2017
14:30TURUNÇLU HASAN BARDAKKO STADIMESARYA SK2 - 4 
Detaylar 
ESENTEPE KKSK(H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) CEMAL SARI
(Y) HALİL ÖZKAN KOLBUDAK



U21 Bölgesel Lig Batı Grubu 
 

TarihStatEv Sahibi TakımSkorMisafir TakımHakemler



KTFF U17 Ligi
 

TarihStatEv Sahibi TakımSkorMisafir TakımHakemler

24.12.2017
10:00ORTAKÖY SAHASIYENİCAMİ AK7 - 0 
Detaylar 
GENÇLİK GÜCÜ TSK(H) ÖMER KÖSE
(Y) İRFAN ALICI
(Y) NURHAN KUTLUGÜN

24.12.2017
14:00LEFKOŞA ATİLLA TOPALOĞLU STADIGAÜ ÇETİNKAYA TSK10 - 0 
Detaylar 
CİHANGİR GSK(H) AHMET GENÇ
(Y) ABDULLAH GENÇ
(Y) BERK BAĞRIKARA

24.12.2017
11:00LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADIKÜÇÜK KAYMAKLI TSK1 - 2 
Detaylar 
TÜRK OCAĞI LİMASOL(H) MESUT BOZLAR
(Y) LATİF ERİŞMEN
(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU

Son Güncelleme: 24.12.2017 20:30
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.