25 Temmuz 2016 Pazartesi

DAÜ HUKUK FAKÜLTESİ’NDE DEVİR - TESLİM

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Gürkanlar düzenlenen devir-teslim töreni ile görevini Prof. Dr. Aynur Yongalık’a devretti.

22 Kasım 2012 Perşembe 15:23
Bu haber 2789 kez okundu
DAÜ HUKUK FAKÜLTESİ’NDE DEVİR - TESLİM
Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Gürkanlar düzenlenen devir-teslim töreni ile görevini Prof. Dr. Aynur Yongalık’a devretti.
Prof. Dr. Esin Konanç Kitaplığı’nda düzenlenen törenle görevini devreden Prof. Dr. Gürkanlar görevde olduğu süre içerisinde Fakültenin en iyi şekilde temsil edilmesi ve ihtiyaçlarının karşılanması için yoğun çaba gösterdiğini belirterek, bundan sonraki dekanlık görevinde Prof. Dr. Yongalık’a başarılar diledi.
Bu önemli göreve atanmasından dolayı onur duyduğunu dile getiren Prof. Dr. Yongalık, bu görevin sorumluluğunun farkında olduğunu ve gereklerini yerine getirmeye çalışacağını, Fakülte öğretim elemanları ile çalışanlarının atanma sürecindeki desteklerinin kendisine güç verdiğini, vermeye devam edeceğini belirterek, kendisine destek veren herkese teşekkürlerini iletti. Dekanlık devir-teslim töreninde, Hukuk Fakültesi öğretim elemanlarının yanı sıra DAÜ Rektörü Prof. Dr. Abdullah Y. Öztoprak, Sosyal ve Kültürel İşlerden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ülker Vancı Osam, Akademik İşlerden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Yılmaz ve Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Majid Hashemipour da hazır bulundu.
Prof. Dr. Öztoprak gerçekleştirdiği konuşmasında Prof. Dr. Gürkanlar’a bu zamana kadar verdiği emeklerden dolayı teşekkürlerini ileterek, Prof. Dr. Yongalık’a da yeni görevinde başarılar diledi. Prof. Dr. Metin Gürkanlar’a DAÜ Hukuk Fakültesi adına teşekkür plaketi sunulmasının ardından, DAÜ Tower Restorant’ta verilen öğle yemeği ile tören sona erdi.

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

ANKET Sonuçlar Tümü

?Kıbrıs Müzakerelerinin sonunda olası bir refendumda cevabınız ne olur ?

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:

KARİKATÜR

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV