ABD, 300 yıl öncesine kadar İngilizlerin sömürgesiydi. Mazisinin derinliğini ve ne kadar temiz ve dürüst olduğunu dünya insanlığına aktarmak için içi boş, asılsız filmlerle sanal kahramanlar üretmektedir. ABD, yaptığı tüm savaşlarda haksızdı. ABD gerek Kore’de olsun, gerek Japonya’da olsun gerekse Vietnam’da olsun emperyalist amaçlar için bu devletlere savaş açmıştır. O dönemler geride kaldı. Şimdi emperyalist heveslerini tatmin etmek için Afrika kıtasına yöneliyor. Rejimleri yıkıyor, yönetimleri değiştiriyor. Her yıktığı devletin başına kendinden olan kukla liderleri getirerek sömürgeciliği bir sanat haline getiriyor. Şimdiki ABD Başkanı Obama, senatolarında Türklerin Ermenileri katlettiğini beyan ediyor! Türkleri katliamcı ilan ederken, her nedense Amerikalıların Kızılderili katliamından hiç bahsedemiyor! Bunun sebebi olsa olsa global güç olduğu içindir!
Ermeni Soykırımı yalanını tüm Avrupa ülkeleri senatolarında kabul etmiş durumda. Elbette bunun altından bir çapanoğlu çıkacaktır. Avrupalılar, ABD’nin önderliğinde Türkiye sınırları içinde bir Ermeni Devleti’nin yolarını arıyorlar. Önce tanınacak, tanıtacak, sonra tazminat ve toprak talebinde bulunacaklar.
Vatikan’ın gözü doymaz Papaları, kardinalleri! Türkiye’de, ‘Lailaheillallah…’ deyip, devamını söyleyemeyen, Cuma hutbelerinde Alî İmran Suresi’nin okunmasını yasaklayan, yasalarımızdan zinayı suç olmaktan çıkaran, Vatikan’a ve Avrupa emperyalizmine uşaklık eden Müslüman kılığına bürünmüş münafıklar, ‘Dinlerarası diyalog’ ve medeniyetler ittifakı safsatasıyla Yüce İslam’ı Hıristiyan merkezli bir din haline getirmek istiyorlar!
Emperyalistler, siz Türk Milleti’nin kültürünün tadına bakmayı bir deneseniz? Siz İslam olsanız. Sizler, Türk Milleti’nin medeniyetini kabul etseniz. Sizler, Kızıl Çin’de soykırıma uğrayan Türkistanlı Müslüman Türklerin hakkını savunsanız. Biliyor musunuz Papalar; Çin yönetimi Türk kadınlarını kısırlaştırarak Türk nüfusunun artmasını engelliyor. Türklere Türkçe konuşturulmuyor. Türk isimleri Çin isimleriyle değiştiriliyor. Türk kadınları zorla Çin erkekleriyle evlendiriliyor. Çin’de bir millet katlediliyor, neredesiniz?
Emperyalistlerin son durağı Afrika Kıtası ve Türkiye olacaktır. Global güçlerin satın aldığı işbirlikçiler sayesinde bu amaçlarına her gün biraz daha yaklaşıyorlar. Emperyalistler, Afrika ülkelerinde demokrasi olmadığını söylüyorlar. Oraya demokrasi taşıyacaklar, buradaki insanlar sınıf atlayacak, medeni olacak! Bu gücünüzü neden Çin ve Rusya üzerinde gösteremiyorsunuz? Orada da insanlık katlediliyor! Demek ki; sizler güçsüz olan devletlerin düşmanısınız. Yani insanlığın düşmanı! Afrika’da ve Türkiye’de hesabınız var! Çeşitli ayak oyunlarıyla ‘kandırdıklarınız’ ve ‘devşirdikleriniz’ vasıtasıyla bu amacınıza büyük bir hızla yaklaşıyorsunuz. Ancak ne zaman önünüze bir ‘Tunç Duvar’ çıkacak, bunu bilemezsiniz.

AB uyum yasaları gereğince Türkiye’de maden satışlarından sonra şimdi de toprak satışları başladı. Bunu yapabilmek için yasalarda değişiklikler yapılıyor. Bir yabancının toprak alımı önceki dönemlerde 7 hektar iken, bu miktar şimdi 30 hektar olarak belirleniyor. Antalya’da, Muğla’da, İzmir’de, İstanbul’da ve daha pek çok güzel beldelerimizde yabancılara topraklarımız satılıyor. Buraya yerleşen İngilizler, Amerikalılar, Fransızlar, İtalyanlar, Almanlar kendi köylerini kurdular, kendi yerleşim bölgelerini oluşturdular. Bir Türk vatandaşının buralarda dolaşması, gezmesi asla mümkün değildir. Acaba burası benim ülkem mi? Burada Rus, Alman, İtalyan, İngiliz, Amerika ve Fransız bayrağının ne işi var? Burası gerçekten Türkiye mi?

Para karşılığı yabancılara toprak satışları bizlere İsrail Devleti’nin nasıl kurulduğunu hatırlatıyor. Hatırlanacağı üzere Yahudiler, en son Ruslar tarafından kovulduktan sonra Abdülhamit Han’a gelerek para karşılığında Osmanlı Topraklarında kendilerine yurt verilmesini istemişti. Abdülhamit Han, para ile vatan toprağının satılamayacağını belirterek; ‘sizi tebaa olarak kabul ederim. Topraklarımda bir Osmanlı vatandaşı gibi yaşarsın. Ticaretini yapar, vergini ödersin…’ şeklinde cevap vermişti. Yahudiler; Batılıların, özellikle de Avustralya’nın isteği ile Afrika’ya yönlendirildi. Araplardan para ile toprak satın aldılar ve zimmetlerine geçirdiler. Daha sonraları anlaşmalara aykırı olarak GolonTepeleri’ni işgal ederek Arap-İsrail savaşlarının çıkmasına sebep oldular.
Şimdi de İşid diye bir saçma terör örgütü kurdurdular, örgütün içinde Amerikalı, İngiliz, Fransız, Alman vatandaşı olan binlerce insan terör estirmekte ama bakıldığında İslam adına yapılmakta. Hadi ordan…
Kim inanır. Şunu kimse unutmasınlar ki Türk Milletinin yükselişini ve İslamın dünyaya yayılmasını kimse engelleyemeyecektir….
 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner95

banner115

banner50

banner68

banner40